.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 14 grudnia 2017

Alicja na okładce Grazii

No i wszystko jasne... Od jakiegoś czasu były zapowiedzi, że szykuje się nowa sesja i wreszcie jest. Na okładce styczniowego wydania miesięcznika Grazia pojawiła się Alicja. Jest to jej jedyny w tym roku wywiad do magazynu.

8 komentarzy:

 1. Ok, kolejna okładka, zaznaczenie swojej bytności w biznesie, ok, a kiedy film, konkretny projekt ? albo informacje że Alicja zmienia branżę i od dziś będzie np? pisać powieści czy zostanie scenarzystką albo projektantką albo ??? ten stan braku działania na polu filmu jest dość długi już, kiedy ostatnio była na planie ?? Werka

  OdpowiedzUsuń
 2. nie czytałam jeszcze wywiadu ale może tam coś jest o planach zawodowych? Czy ktoś czytał i może nam napisać jakieś najciekawsze elementy?

  OdpowiedzUsuń
 3. troszku SE bezczelne, bo jako pierwsi pisali o tym rzekomym kredycie...

  http://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/bachleda-curus-dementuje-plotki-mowi-o-gortacie-alimentach-i-kredycie_1032195.html

  OdpowiedzUsuń
 4. no niestety, nic o planach zawodowych. :( A mówi, że po Pitbullu miała dużo ofert z Polski... Oczywiscie, ciekawe jakiej jakości te propozycje były, ale szkoda, że akurat w takim momencie poszła na studia (o których mówi troszkę).

  OdpowiedzUsuń
 5. czy jeśli Alicja mówi, że robi magisterium, to oznacza, że przez 4 lata nie będzie w niczym grać???

  OdpowiedzUsuń
 6. Choć "Kobiety mafii" Patryka Vegi jeszcze nie weszły na ekrany kin, reżyser ma już pomysł na kolejny projekt. Vega poruszy kolejny kontrowersyjny temat. W międzynarodowej produkcji wystąpią m. in. Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farrell (?????)
  https://www.rmfmaxxx.pl/news/Patryk-Vega-przygotowuje-kolejny-film-Wiemy-o-czym-bedzie,38543.html

  OdpowiedzUsuń