.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

piątek, 17 czerwca 2016

Mecz meczem, a nowe wcielenie trzeba pokazać

Nie da się ukryć, że DRABINA, która do tej pory mieliśmy okazję podejrzeć na planie PITBULLA nie spełniła naszych oczekiwań. A oczekiwaliśmy radykalnej metamorfozy... Ale okazuje się, że jakaś metamorfoza jednak będzie, bo oto trafiło nam się takie oto zdjęcie z planu

3 komentarze:

 1. Kiedyś, na jakimś blogu widziałam "metamorfozę" Alicji.
  Ktoś zadał sobie trud pokazania jej w różnych fryzurach i z z tego co pamiętam, super wyglądała w blond włosach z grzywką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znalazłam:
   http://alicjabachleda-blog.tumblr.com/

   Usuń
  2. i tutaj jak na dłoni widac, ze mogłaby zagrać bardzo rózne postaci, a my własciwie wciąż mamy to samo...

   Usuń