.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

poniedziałek, 12 grudnia 2016

Colin nominowany do Złotych Globów

Dziś ogłoszono nominacje do Złotych Globów, uroczystość odbędzie się 7 stycznia 2017 r. Colin, po raz drugi w karierze, został nominowany w kategorii "najlepszy aktor pierwszoplanowy w komedii lub musicalu" za swój występ w filmie LOBSTER.

GRATULUJEMY!

http://www.goldenglobes.com/sites/default/files/official_2017_golden_globe_nominations_press_release.pdf

14 komentarzy:

 1. https://naekranie.pl/aktualnosci/pitbull-nie-przestaje-gryzc-polakow-najpopularniejszy-film-weekendu-1477742

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie mogło być inaczej, w ten weekend na święcie kina bilety po 12 i w ofercie najwiecej Pitbulla

   Usuń
  2. wycisnęli maksa co się dało, teraz z pierwszego miejsca zrzuci Pitbulla spin-off Gwiezdnych wojen, ale jeszcze przez dłuższy czas będą w kinach.

   Nowe porządki miały premierę bodaj w styczniu, a ja to oglądałam w kinie jak ogłosili, że będzie Alicja - w maju, i była sala, nieduża, pełna ludzi, bo to jeszcze była promocja jakaś. Co nie zmienia faktu, że 5 miesięcy po premierze była kupa luda. Tu pewnie podobnie będzie.

   Usuń
  3. w dodatku to jest film, na który spragnieni takich produkcji pójda porę razy jak jest promocja

   Usuń
  4. pewna osoba mi powiedziała, że to jest film dla, cytuję, "Sebiksów i Karyn" ale nie do końca się zgodzę... "Inteligencja" też na to poszła.

   Usuń
  5. zastanawiam się kogo on musi obsadzić w kolejnej serii, żeby przyciągnąć podobną widownie - chodzi o ilośc.. bo jak trzeci z serii polegnie to będzie kiepsko

   Usuń
  6. ad 22:38
   jasne, ze poszła, a w dodatku miała obsadowe alibi...Cielecka, Kulig, Ostaszewska

   Usuń
  7. Doda się odgraża że zagra jedną z głównych ról i będzie współprodukować. I nie wiem czy na Dodzie się Vega nie poślizgnie... czy to już nie będzie za dużo, nawet dla najmniej wyrobionego widza, który idzie, żeby pośmiać się z Marcinka i Olki.

   Usuń
 2. https://www.thesun.ie/news/294945/golden-globes-sprinkled-with-luck-of-the-irish-as-bookies-offer-odds-for-homegrown-talent/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie wygra któryś z kanadyjskich Ryanów ale miło, że jest ta nominacja...

   Usuń
  2. oboje maja szanse na Oscara a Colin na Złoty Glob

   Usuń
 3. Film Lobster zwyczajnie kiepski i nudny dla zwyczajnego widza, który nie ogląda dla egzystencjalnych wyższych treści wymiarów i nie doszukuje się tego co ukryte nowatorskie i inne.. ale Colin był niezły, może Globa dostanie : D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Globa w tej kategorii dostanie Ryan Gosling lub Ryan Reynolds. Przypomnę ten wpis po rozdaniu nagród. :)

   Usuń
 4. http://www.balagankontrolowany.pl/2016/12/czy-fantastyczne-zwierzeta-naprawde-sa.html#

  OdpowiedzUsuń