.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

niedziela, 27 kwietnia 2014

Colina wypad po słodycze

Social media są niezawodne, jak nie dzięki paparazzi to one nam dostarczają
newsów. Dziś mamy zdjęcie zrobione w sklepie ze słodyczami.
Mieści się on na Main Street w Kenmare.
Słodycze są przechowywane w słojach z nakrętkami i potem odważane i  pakowane do małych papierowych torebek.  Opis do zdjęcia - .He said he thought our shop was "Amazing"...Thank you Mr Farrell for such a lovely complement .

4 komentarze:

 1. A gdzie Alicja? Ciągle tylko Colin i Colin..

  Sol

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak tylko dostarczysz newsa o Alicji zaraz go opublikujemy

   Usuń
 2. czy ktoś wie może, dlaczego Alicja nie prowadziła tego koncertu, chociaż do ostatniej chwili widniała w spisie osób w to zaangażowanych?
  http://www.mmkrakow.pl/479534/2014/4/28/misterium-kolory-milosierdzia-tak-czekano-na-kanonizacje-jana-pawla-ii-zdjecia?category=photos

  OdpowiedzUsuń
 3. skoro pojawiła się Młynarska dla mnie wiadome było,że Alicji nie będzie
  może jest u C. jeden weekend się nie pokazywał więc może był z Heniem

  OdpowiedzUsuń