.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

niedziela, 7 grudnia 2014

Fast Gala 2014


Jak co roku w pierwszy weekend grudnia odbyła się FAST GALA.
Jednym z zaproszonych, stałych gości jest Colin. To oczywiście z racji tego, że James cierpi na tę samą chorobę co członkowie rodzin osób stowarzyszonych w Fundacji. W tym roku oprócz Colina na gali obecna była aktorka Rosie Perez. A to parę sympatycznych fotek ze ścianki ;), w końcu każda gala powinna mieć ściankę, zwłaszcza jak na imprezie pojawiają się gwiazdy.
I to jeszcze takie, które rozumieją o czym mówią rodzice chorych dzieci, które potrafią się porozumieć z tymi, których to schorzenie dotknęło.
 


3 komentarze:

 1. http://www.turboimagehost.com/p/21383937/f11afa941c2211e3813a22000a1f8f34_7.jpg.html

  James Farrell syn Colina

  a

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/true-detective-season-2-rick-756591

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.irishcentral.com/culture/entertainment/Irish-actors-Timothy-V-Murphy-to-star-in-HBOs-True-Detective-alongside-Colin-Farrell.html

  OdpowiedzUsuń