.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 18 grudnia 2014

Sukienka Kopciuszka dla WOŚP

W dzisiejszym DDTV Alicja opowiedziała, co stanie się z sukienką w której wystąpiła w Kopciuszkowej reklamie. Sukienka zostanie przekazana na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
To nie był występ na żywo, materiał zrobiono jeszcze w listopadzie.

6 komentarzy:

 1. http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/alicja-bachleda-curus-pozbywa-sie-sukni-kopciuszka,152968.html

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.justjared.com/2014/12/19/vince-vaughn-suits-up-to-start-true-detective-filming/

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.holymoly.com/tv/pictures/vince-vaughn-spotted-true-detective-set-where-colin-farrell71645?utm_medium=twitter&utm_source=celebriwatch+news

  OdpowiedzUsuń
 4. http://retailese.pl/?p=121

  Alicja Bachleda-Curuś jest bardzo piękną kobietą. Ok, jej uroda jest szeroko dyskutowana na forach internetowych, ale ja tego dyskusji nie poddaję. Wczoraj miałem okazję być w Krakowie i zobaczyłem miasto zalane jej plakatami, reklamującymi Galerię Kazimierz – centrum handlowe nad Wisłą, w dzielnicy Kazimierz. Pomysł sprawdzony – celebryta zaprasza na zakupy. Do tego bardzo znany i bardzo ładny. Zaskakujące dla mnie jest tylko jedno – dlaczego Alicja na tych wszystkich plakatach jest taka… smutna? Znajoma powiedziała, że to dlatego, że centrum handlowe też jest smutne : )

  Alicja w nadchodzącym sezonie będzie twarzą marki W.Kruk, życzę dużo więcej uśmiechu, bo będzie trzeba konkurować z zamyśloną Anją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZWRACAM UWAGĘ NA OSTATNIE ZDANIE!

   Usuń
 5. dawno niewidziany Colin:

  https://twitter.com/DavidGoldrake/status/546597060959420416/photo/1

  OdpowiedzUsuń