.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 22 lipca 2015

Joga

Urlop urlopem, ale codzienna joga musi być.

6 komentarzy:

 1. http://www.toofab.com/2015/07/22/colin-farrell-shirtless-true-detective-photos/?adid=homepage-topcontent-1

  OdpowiedzUsuń
 2. http://radaronline.com/photos/getting-hot-in-here-true-detective-colin-farrell-goes-shirtless-in-west-hollywood-7-sexy-pics/photo/1084962/

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.facebook.com/LiverpoolFCLGBTSupporters/videos/1096894680429221/?fref=nf

  OdpowiedzUsuń
 4. Colin był u Kimmela i mówił, że Henio był na obozie piłkarskim, a teraz jest na obozie artystycznym. :)

  aj

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.youtube.com/watch?v=D8FlPKnbwIs

  OdpowiedzUsuń
 6. jeeje , panuje jakieś szaleństwo ;p na punkcie Detektywa, odcinek 1, odc2. odc 5, relacje na bieżąco.. OMG, serial jak serial do obejrzenia no ale PR musi być żeby zainteresowanie podkręcać i kasa z produkcji napływała. P.S. Colin w swej męskości chropowaty ale ujdzie ;p MIMI

  OdpowiedzUsuń