.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

niedziela, 26 lipca 2015

Z reprezentacją Irlandii

25 lipca odbyła się ceremonia otwarcia XIV Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które w tym roku odbywają się w Stanach zjednoczonych i miastem gospodarzem jest  Los Angeles. Reprezentację Irlandii poprowadził między innymi Colin. W Polsce relację z ceremonii otwarcia będzie można obejrzeć w TVP Sport w najbliższą niedzielę, 26 lipca o 21:45 oraz w poniedziałek 27 lipca o 8:35 rano.

4 komentarze:

 1. http://www.breakingnews.ie/discover/video-colin-farrell-just-being-one-of-the-lads-at-the-special-olympics-688242.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Colin był z mamą

  https://instagram.com/p/5mABhGMjMJ/?taken-by=rochelle_ryan13

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=63983

  Henry z tatą, ciocią i wujkiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.herald.ie/news/colin-farrell-im-sick-i-wasnt-at-home-to-celebrate-marriage-vote-31405078.html

  OdpowiedzUsuń