.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 2 grudnia 2017

I kolejna...

No cóż, szkoda, że to wciąz tylko reklama galerii ze słupów przy ulicach, wolelibyśmy fotos z planu filmowego, albo info o dokonaniach zawodowych, albo coś co mogłoby nam w jakiś sposób przybliżyć współbohaterkę naszego bloga. Może kolejnych newsów doczekamy się za 24 godziny. Tak się składa, że wszyscy dzisiaj maja zaplanowane oficjalne wyjścia...

4 komentarze:

 1. przynajmniej Alicja do siebie podobna...

  Trochę to smutne, że jedyne o czym możemy donosić, to nowości z życia prywatnego i reklama galerii. :(((

  OdpowiedzUsuń
 2. Kinga, usunę to zdjęcie na wszelki wypadek. Nie chcemy dawać paliwa tabloidom,prawda?

  OdpowiedzUsuń
 3. http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/1,13,22726761,0,Filmy-z-Colinem-Farrellem--ktorych-pewnie-nie-znac.html

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/73007/Rafal-Dutkiewicz-na-dorocznej-gali-Fundacji-Kosciuszkowskiej-w-Waszyngtonie

  OdpowiedzUsuń