.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 16 lipca 2014

Colin na Stromboli kręci z Sorrentino + AKTUALIZACJA

Wreszcie wyjaśnił się powód, dla którego Colin zawitał do Europy. Otóż w dniach od 16 do 18 lipca na włoskiej wulkanicznej wyspie Stromboli trwa produkcja filmu reklamującego perfumy Dolce & Gabbana (duet, który jak wiadomo, stale ubiera Colina na czerwone dywany). Reżyserem spotu jest wybitny włoski reżyser Paolo Sorrentino. Bardzo nas cieszy ta informacja i czekamy na efekty.

Co ciekawe-wcześniej markę reklamował Matthew McConaughey, który grał w pierwszym sezonie Detektywa. Czyżby Colin konsekwentnie szedł w jego ślady? Jeśli tak, to zapowiada się dobry czas w jego życiu zawodowym.

linki z włoskiej sieci.

6 komentarzy:

 1. Colin bierze się konsekwentnie do pracy. Krysia

  OdpowiedzUsuń
 2. http://instagram.com/p/qhGwvDD2Dj/
  oto pierwsze zdjęcia ekipy Colina we Włoszech

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście na zdjęciu Sasza i Claudia

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. tylko złośliwa osoba może napisac taki komentarz jak ten z 20:59, a sio

   Usuń
 3. nowy post, bo nowa fotka

  OdpowiedzUsuń