.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

niedziela, 5 kwietnia 2015

Świąteczny pokaz sztuczek magicznych

Iluzjonista Jeff Bornstein na swoim fanpejdżu napisał, że w sobotni wieczór dał prywatny pokaz dla gości przyjęcia zorganizowanego przez Colin i na dowód zamieścił zdjęcie z aktorem.

Working late… Just preformed a private, close-up magic show for Colin Farrell and friends... SUPER nice guy!#colinfarrell #magic
Posted by Jeff Bornstein on 4 kwietnia 2015

16 komentarzy:

 1. Sorry, don't you know where I can watch Sperling?

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.joblo.com/hollywood-celebrities/gossip/the-hottie-stop-interviews-alicja-bachleda-star-of-the-girl-is-in-trouble-122
  kinga

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli z linku pod wywiadem wynika zenada to jest oficjalny instagram Alicji. Szkoda że mało używany. :-( a były okazję żeby coś wrzucić np. O oscarze Idy czy zwłaszcza o TGIIT. A swoją droga to bardzo fajny wywiad. Czemu w polskiej prasie takich nie ma???

  OdpowiedzUsuń
 4. Film średni, tak jak sie spodziewałam - pisałam już kiedys na ten temat. Alicja, mam nadzieję,że zostanie zauważona i doceniona, bo na to zasługuje. Ciesze się dla niej. Bardzo dobrze zagrała.
  kinga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba nikt się nie spodziewał wybitnego dzieła, to film absolwencki za małe pieniądze przecież

   Usuń
  2. wydaje mi sie, że były oczekiwania..... co do Jonasa....
   kinga

   Usuń
  3. Juliusa
   kinga

   Usuń
  4. Zawodowym.
   kinga

   Usuń
  5. sorry, ale dalej nie rozumiem...

   Usuń
 5. http://www.blackfilm.com/read/2015/04/columbus-short-talks-the-girl-is-in-trouble/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. How was working with Alicja Bachleda?
   CS: She’s a Polish actress and she’s phenomenal. I think the world is going to find a gem in her and we’re about to see new movie star that will be talked about for a long time. This movie is going to do wonders for her. I’m excited for her. It was an amazing time to work with all the actors because all of them came to work. When you do an independent film, and with the exception of me and Wilmer, who have made a lot of money on other project, this film wasn’t about money or being paid a certain amount of dollars. All the actors came in and put in their blood, sweat and tears along with the crew, director Julius Onah and the production staff and it took a village to put out a project. Everybody did their job.
   Alicja musi być dumna z takich opinii , trzymam kciuki, kinga

   Usuń
 6. http://rollingout.com/movies/from-spike-lees-intern-to-sought-after-filmmaker-julius-onah/

  OdpowiedzUsuń
 7. http://film.onet.pl/wiadomosci/alicja-bachleda-curus-chwalona-w-usa-za-role-w-the-girl-is-in-trouble/0yr624

  OdpowiedzUsuń
 8. http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,17706380,Alicja_Bachleda_Curus_znowu_gra_w_Hollywood__Wciela.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Girls please help me! Maybe someone have a link to download or watch online Sperling? Want to watch it so much!

  OdpowiedzUsuń