.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Tym razem po grecku, okładka i wywiad

Kolejna okładka i kolejny wywiad, tym razem to grecki magazyn, gdzie można przeczytać nie tylko o serialu - zresztą Colin uchylił się od odpowiedzi - ale też o filmie, który ma mieć premierę w Cannes, a którego reżyserem jest Grek.

3 komentarze:

  1. czy on będzie w Cannes to jeszcze na 100% nie wiadomo, bo nie ma listy filmów póki co.

    OdpowiedzUsuń
  2. na jakiś festiwal to zapewne jest przygotowywane, w końcu reżyser ma już odpowiedni status

    OdpowiedzUsuń
  3. http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3029455/Colin-Farrell-looks-grizzled-worse-wear-plays-corrupt-cop-set-True-Detective-LA.html

    OdpowiedzUsuń