.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 25 kwietnia 2015

Podejrzani na planie

Pojawiło się zdjęcie w sieci z planu serialu, nie wiemy dokładnie na jakim etapie są prace nad tą produkcją, ale mając na uwadze datę premiery, chyba zmierzają ku końcowi.
A teraz UWAGA, to jest link do artykułu, jednego z wielu, który dotyczy nie naszych bohaterów, ale tematyki bloga, wszyscy powinniśmy przeczytać publikacje, powstałe przy okazji promocji filmu System, w którym zagrała Agnieszka Grochowska. To są wreszcie wywiady z aktorką a nie celebrytką, wywiady, z których można się dowiedzieć jak wygląda praca na planie dużej amerykańskiej produkcji, mimo, że ten plan nie był ulokowany za ocean, a za miedzą, w Pradze. Polecamy, bo uważamy, że dzięki nim parę osobom odpowie na "pytania", które tu czasem zadają... Mamy nadzieję, ze kiedyś doczekamy się takich wywiadów z Alicją..
a tu jeszcze jeden link z serii edukacyjnych

1 komentarz:

  1. http://www.gettyimages.co.uk/galleries/events/526742125?asset=471041020

    fajne zdjecia. Jedna mała wpadka, że przyłapany z papierosem. ;)

    OdpowiedzUsuń