.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

piątek, 24 marca 2017

The Power of Possibilities

9 komentarzy:

 1. http://www.gettyimages.com/photos/colin-farrell-power-of-possibilities?excludenudity=true&family=editorial&page=1&phrase=colin%20farrell%20Power%20Of%20Possibilities&sort=best#license

  OdpowiedzUsuń
 2. http://fashionpost.pl/alfabet-tygodnia-karoliny-korwin-piotrowskiej-odc-15/?photo=6

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może ten film się super nie klei, może i ma scenariuszowe dziury, jest jednak doskonale grany, bo Vega daje swoim aktorom poszaleć na planie, czasem pojechać po ostrej bandzie i efekty są wybitne; idę o zakład, że to będzie, obok „Wołynia” ogromny hit wydawniczy. I dobrze.
   cytat z KKP
   czyli jednak zauwazone zostały tez wady filmu, który nie pozwalał na analizę spokojną po jednorazowym seansie

   Usuń
 3. Też zauważyłam zmianę tonu, bo po pierwszym seansie KKP była zachwycona bez żadnych ale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszyscy byli w szoku wizualnym, zostali "zbombardowani obrazami" ;)

   Usuń
  2. Ja osobiście nie jestem przyzwyczajona oglądać Alicję na dużym ekranie i to od pierwszych sekund. Zanim doszłam do siebie to minela jedna trzecia filmu i tak naprawdę to ja muszę to obejrzeć ponownie żeby się wypowiedzieć.

   Usuń
  3. w pełni sie zgadzam :)

   Usuń
 4. http://www.filmweb.pl/news/Colin+Farrell+spotka+s%C5%82onika+Dumbo-122361

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.prnewswire.com/news-releases/actor-colin-farrell-speaks-from-the-heart-at-gatepaths-power-of-possibilities-event-300429354.html

  OdpowiedzUsuń