.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 10 października 2015

U Ryana Tubridy

W ramach promocji filmu i oczywiście promocji własnej osoby Colin wystapił w programie, który prowadził Ryan Turbridy - chodzi o format Late Late show dla RTE, Oczywiście chyba nikt nie jest zaskoczony jakie padały pytania...

3 komentarze:

 1. http://www.justjared.com/2015/10/09/colin-farrell-opens-up-about-his-past-i-became-a-parody/

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.telegraph.co.uk/film/the-lobster/colin-farrell-interview/

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.tracking-board.com/exclusive-colin-farrell-and-brendan-gleeson-teaming-up-again-in-fox-searchlights-the-homeless-world-cup/

  Dorociński już to zagrał.

  OdpowiedzUsuń