.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 12 maja 2016

Adobe Summit w Londynie

W czwartek Colin wystąpił w dyskusji w trakcie dwudniowej konferencji Adobe Summit w Londynie. Do stolicy Wielkiej Brytanii przyleciał w towarzystwie siostry.

13 komentarzy:

 1. http://www.zimbio.com/pictures/hWjlQnJ77zd/Colin+Farrell+Speaks+Adobe+EMEA+Summit/czweP5U0_ov

  OdpowiedzUsuń
 2. ABC nie obchodzi dzisiaj (12 maja) urodzin?

  pozdrawiam, beata

  OdpowiedzUsuń
 3. http://img.zszywka.pl/1/0394/w_8337/tatuaze/zyczenia-urodzinowe-humorystyczne.jpg

  dla pani Alicji na 33-te urodziny

  Zoe

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.rmf24.pl/kultura/news-fassbender-i-cotillard-zagrali-w-ekranizacji-popularnej-gry-,nId,2201575#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaki to ma zwiazek z blogiem?

   Usuń
 5. pisać i reżyserować to wszyscy chcą, a grac nie ma komu, o.

  Have you ever considered writing or directing?
  Absolutely. There’s a thing I’m thinking about that I want to write. I’ve started writing a few things, I just have no f–king follow-through, man, I’m terrible with the discipline. You just get caught up in life, as we all tend to do sometimes.

  You’ll start and write 20 pages and then never get back to it.
  Yeah, I’ve done that a couple times. I got to 80 pages and then I took my eye off the ball and then four months went by and I literally couldn’t find the A4 pad. I literally was like, ‘Where the f–k did it go?’ But I’d love to write and direct at some stage.

  https://www.yahoo.com/movies/colin-farrell-talks-absurd-new-gem-the-lobster-225445742.html

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.justjared.com/2016/05/13/colin-farrell-says-finding-someone-is-one-of-the-most-beautiful-potentials-we-have/

  OdpowiedzUsuń
 7. http://nerdist.com/the-falcon-farrell-and-shane-black-upcoming-podcasts/

  OdpowiedzUsuń
 8. http://variety.com/2016/film/news/box-office-captain-america-civil-war-money-monster-1201774983/

  A24’s quirky comedy “The Lobster,” starring Colin Farrell, opened impressively with $188,195 on four screens in Los Angeles and New York for a per-theater average of $47,049, which was the highest of the year. “The Lobster,” which was originally acquired by Alchemy, won the Jury Prize at last year’s Cannes Film Festival.

  OdpowiedzUsuń
 9. http://deadline.com/2016/05/haut-et-court-acquires-french-rights-to-yorgos-lanthimos-the-killing-of-a-sacred-deer-cannes-1201757069/

  OdpowiedzUsuń
 10. http://www.ellentv.com/episodes/colin-farrell-macklemore-and-ryan-lewis-bill-hader/

  OdpowiedzUsuń