.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

wtorek, 11 lutego 2014

Dziś premiera

Dziś w Nowym Jorku premiera WINTER'S TALE, potem skok za ocean i premiera w Londynie.
A zanim to nastąpi jeszcze wspólne, choć niewyraźne zdjęcia Beverly
 i Petera podczas wywiadów.
To z lewej, to wywiad rejestrowany przez kamery, po prawej wywiad z dziennikarzami prasy papierowej przy okrągłym stole. 

9 komentarzy:

 1. http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2556430/Colin-Farrell-looks-dapper-striped-suit-jacket-promoting-Winters-Tale-Good-Morning-America.html

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.loveloftstudio.com/#!Old-News/c1d90/7D995FA8-17CE-4B07-BB84-B957957978DC

  OdpowiedzUsuń
 3. Q: Can you talk about working with Colin Farrell? How did you get along and how did you develop the onscreen rapport you have in the film?

  Jessica: Working with Colin was fantastic. It was wonderful. What was so nice and so wonderful is that on the first day, I mean, I’m just some girl who grew up in a tiny place just outside London and this kind of thing just doesn’t happen to anyone. It’s a bit weird. It was all a bit like, ‘Whoa. What am I doing here?’ And I suppose maybe he himself had felt like that at times in his life, so he was just wonderful. He came in and just said hello and, you know, poured out coffee and we just started chatting. It was really relaxed from day one. It was so important and just made all the things that you get nervous about disappear.

  On set, we’d just talk and he’d make me laugh and vice versa. I tended to make him laugh because I was falling over and tripping up and being an idiot and he’s just generally funny.

  It was just the opportunity to be able to work with someone, and he’s so ridiculously good at what he does, but also generous and kind and doesn’t have to play any kind of game. It was just fantastic. And that’s really special. It meant that we could both try things out that maybe if you were sitting there thinking, ‘I don’t even know how to say hello to you,’ if you were playing people who are meant to be ridiculously in love, it helps if you’re able to say hello in the morning. In a very simple way, it was a great way of allowing that to happen. Well, it’s just not very hard. He’s incredibly good, so I just had to react to what he was doing. But it was great fun. It was really lovely.

  http://movies.inquirer.net/13608/downton-abbey-star-makes-her-film-debut-with-winters-tale

  OdpowiedzUsuń
 4. nie pamiętam dokładnie czy na tym blogu czy na Coalicji wrzucony był link do artykułu o zaręczynach Pauliny i brata Alicji,
  czy to prawda i jak ta informacja powstała opowiada zainteresowana
  http://afterparty.pl/exclusive_galeria.html?galg_id=6140

  myślę, że warto się zawsze zastanowić nad każdym nie potwierdzonym przez bohaterów newsem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ostatnie zdanie powinnaś podkreślić wężykiem ;)

   Usuń
  2. wszyscy powinni sobie to wbić do głowy,
   a najlepsze, że oglądałam taki program na TVN Style o zawodach to chyba było, a konkretnie o portalach plotkarskich, no i tam ludzie z tych portali opowiadali jak powstaja sensacyjne newsy,
   że jak ktoś się powołuje na członka rodziny, w naszym przypadku uwielbiaja się powoływać na góralskich członków rodziny,
   to oznacza, że to info wymyslone, na zasadzie - gdzieś dzwoni tylko nie wiadomo w którym kościele, czyli ktos coś usłyszał, ale nie wiadomo czy to prawda, ale się sprzeda, więc mozna to ubarwić i puścić w świat.

   Usuń
 5. http://ladyluck527.tumblr.com/post/76324298481/im-watching-live-with-kelly-and-michael-just

  dalej promo

  Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SassyBelleWares ‏@SassyBelleWares 40 sek.

   @KellyRipa today is 1 of those days that I REALLY wish I was you...Colin Farrell AND @michaelstrahan on @KellyandMichael!!!

   Usuń
 6. http://www.youtube.com/watch?v=Qy9cFrqkA8I&feature=youtu.be&a

  Alina

  OdpowiedzUsuń