.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 6 lutego 2014

W drodze do Nowego Jorku

Jak było do przewidzenia i o czym donosiliśmy już wczoraj - dzięki temu, że doniosło o tym społeczeństwo - Colin, razem ze swoją asystentką, czyli rodzoną siostrą ruszyli do Nowego Jorku. Fakt, że w Nowym Jorku odbywa się premiera i prasowy junket nikogo nie powinien dziwić, bo przecież akcja filmu tam jest umiejscowiona. Więcej zdjęć można zobaczyć
na fan-girl. Zdjęcia są wąsko kadrowane i dlatego nie za bardzo wiadomo, czy ktoś jeszcze im towarzyszył, głownie chodzi o Danicę, która przy takich
okazjach zawsze jest obecna, a jak nie ona, to inny przedstawiciel jej agencji. A dzisiaj Colin Farrell ma wystąpić w Late Night With Jimmy Fallon
Przed walentynkowa premierą krytycy zastanawiają się jak rola w tym filmie wpłynie na dalsza karierę Colina. Tu jedna z publikacji na ten temat.

3 komentarze:

 1. http://www.daringtodo.com/lang/it/2014/02/05/open-di-andre-agassi-il-libro-diventa-film/

  idealny Colin jako Agassi oby wypaliło

  Al

  OdpowiedzUsuń
 2. ‏@LateNightJimmy


  Tonight is our second-to-last episode of #LNJF! So excited to have Colin Farrell, Chris Pratt (@prattprattpratt) and @2chainz stopping by!

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.redcarpetnewstv.com/event/a-new-york-winters-tale-uk-premiere/


  13 02 - Kensington High Street, London, W8 6NA, United Kingdom

  OdpowiedzUsuń