.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 1 lutego 2014

Jessica Findlay Brown o Colinie

Partnerująca Colinowi w Winter's Tale Jessica Findlay Brown przez wielu jest kojarzona z lady Sybil z serialu Downton Abbey. Aktorka w 3 sezonie opuściła serial, mimo, że postać przez nią kreowana była jedną z ulubionych przez widzów. Teraz Jessica robi karierę na dużym, a nie na telewizyjnym ekranie. Winter's Tale to jej pierwsza hollywoodzka produkcja i dlatego jest oczekiwana przez fanów. Oni też przepytali Jessicę na temat filmu i współpracy z Colinem. Ato fragmenty tej rozmowy:
P: Can you describe Colin Farrell in a few words? 
Jess: Talented beyond words. Charming. Very funny. And fantastic to have on your side.
P: Jessica, who's the better kisser? Colin Farrell vs @Allenleech. We miss you on Downton!
Jess: I couldn't possibly say. They're both lovely.
P: Jessica! What's ur fave scene? 
Jess:
I loved doing the scene with Colin at the table drinking tea. It's very playful, sweet… and lovely.
 Z forum również wspominają o zbliżającym się junkecie i o premierze 11 lutego. Natomiast Colin został uwieczniony z młodym człowiekiem
 w jednym z lokali w LA.

3 komentarze:

 1. http://www.nzherald.co.nz/entertainment/news/article.cfm?c_id=1501119&objectid=11195003&ref=rss&utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

  nie wiem czy było


  Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba tam jest pomyłka-chodzi o Henry'ego:


   After dropping 4-year-old son James to school, the actor has stepped out from a few months downtime playing dad to his two lads to talk about his latest flick A Winter's Tale.

   Usuń
 2. czy ktoś jest w stanie stwierdzić ile wywiadów promujących nowe filmy się już ukazało?
  napisałam nowe filmy, bo w niektórych krajach Saving Mr Banks wchodzi na ekrany dopiero teraz...
  oczywiście nie wiadomo, kiedy te wywiady powstawały, ten z Gali, mimo, ze ukazał się pod koniec stycznia, to powstawał podczas premiery filmu w Londynie, czyli 2 miesiące temu.
  Jednak niektóre chyba powstawały nie podczas junketów, zwłaszcza te, które są ilustrowane zdjęciami robionymi specjalnie do wywiadu.

  OdpowiedzUsuń