.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 19 lutego 2014

Joga z innej perspektywy

Do tego, że zdjęcia zrobione przez paparazzi z miejscówki przed studiem jogi ukazują się regularnie jesteśmy przyzwyczajeni, ale od czasu do czasu ktoś się przyczai w innym miejscu, albo po prostu jest na tyle odważny, że się nie przejmuje i po prostu korzysta z okazji, tak jak tu, no i potem to umieszcza na instagramie.
A wracając do Winter's Tale - mamy oficjalne dane z polskiego box office, film znalazł się w weekend na szóstym miejscu, zobaczyło go 37 426 widzów, dodamy tylko z patriotycznego obowiązku, że na pierwszym była polska komedia FACET / NIE/ POTRZEBNY OD ZARAZ.

24 komentarze:

 1. w najbliższym czasie powinniśmy się zorientować kiedy zaczynają się zdjęcia do kolejnego filmu z udziałem CF, obsada trzeba przyznać interesująca, nie mówiąc o tym, że reżyser też nietuzinkowy.

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda takiej obsady, Farrell i tak położy film, jest beznadziejnym aktorem, nikt nie chce go oglądać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sorry, ale znowu uaktywniła się osoba, która ma jakąś obsesję na punkcie Colina,

   więc do niej apeluje, nie pisz w liczbie mnogiej, bo chyba nikt nie lubi, żeby za niego decydować,
   to, że ty go nie cierpisz, to rozumiem, dlatego nie katuj siebie i nie wchodź na tego bloga, bo przecież nie chcesz go oglądać

   Usuń
  2. Widocznie wszyscy, którzy tu piszą mają jakieś odchyłki ;)
   I ci co lubią Farrella i ci co zanim nie przepadają.

   No cóż ... takie jest życie, a Coalicja-news, a przedtem Coalicja działają jak magnes.

   Usuń
  3. Bo wszyscy w holiłudzie kręcą kasowe filmy, zawsze ?! O, nie ma tak dobrze ! Każdy aktor, tak jak Colin Farrell, ma w dorobku filmy lepsze i gorsze, takie co się lepiej i gorzej sprzedają. Takie jest życie kazdego artysty. A Colin Farrell ma w swoim dorobku bardzo dobre filmy i jestem pewna, że jeszcze będą.
   Do mnie dociera, jak ważną rolę ma do spelnienia montażownia i jak może schrzanić film.
   kinga

   Usuń
 3. https://twitter.com/Glendagilson/status/433933478120681473

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.vanidades.com/celebridades/689658/colin-farrell-actor-versatil-y-padre-ejemplar/

  ciekawy wywiad.

  OdpowiedzUsuń
 5. Liz Smith ‏@LizSmth 28 min.

  Feb. 27, Colin Farrell to host a gala party&art auction in LA to benefit The Elizabeth Taylor AIDS Fnd. 27th would've been Liz’s 81st bday.

  OdpowiedzUsuń
 6. John O'Mahony ‏@omahonymedia 3 godz.

  The Lobster, to be filmed in Kerry, also stars Ben Whishaw (played Q in Skyfall) and Olivia Colman (cop Miller on TV thriller Broacchurch)
  Rozwiń

  Odpowiedź
  Podaj dalej
  Ulubione

  John O'Mahony ‏@omahonymedia 3 godz.

  The Lobster, with Colin Farrell and Mrs James Bond Rachel Weisz, due to start filming in March. Some scenes to be shot along Ring of Kerry.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.youtube.com/watch?v=uSpLzBf0Dxk

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.independent.ie/videos/entertainment/a-new-york-winters-tale-colin-farrell-jokes-about-horses-30023409.html

  Marion

  OdpowiedzUsuń
 9. http://thedailyedge.thejournal.ie/colin-farrell-watched-glenroe-biddy-mary-mcevoy-1322047-Feb2014/

  Marion

  OdpowiedzUsuń
 10. http://www.vg.no/rampelys/artikkel.php?artid=10129728

  OdpowiedzUsuń
 11. http://entertainment.terra.com/colin-farrells-winters-tale-is-his-third-box-office-flop-in-row,bd29627f02144410VgnCLD2000000dc6eb0aRCRD.html

  That makes three movies in a row in which Farrell has played the leading man that have tanked.

  Of course, it's not all on Farrell. "Winter's Tale," written and directed by Akiva Goldsman, was savaged by the critics (14 percent on Rotten Tomatoes) and the complex time-travel tale had to be tricky to market. But last March's FilmDistrict thriller "Dead Man Down" was dead on arrival, opening to $5.3 million and topping out at $10 million domestically at the box office.
  And before that, "Seven Psychopaths" debuted with $4.1 million and wound up with $15 million domestically for CBS Films in 2012.

  teraz nasuwa się pytanie, czy te trzy filmy miałyby w ogóle szanse na sukces w box office, gdyby nie było w obsadzie Colina tylko był inny aktor zamiast?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 7 Psychopatów to raczej "ensemble cast" a nie jeden lider czyli Colin... Cięzko zwalać na niego, zresztą to przynajmniej był dobry film, nie tak jak In Bruges ale ok, choć oczywiście nie skierowany do masowej publiczności, to na pewno.

   Usuń
  2. no właśnie, bez względu na obsadę, ten film nie był dla masowego odbiorcy, ja go widziałam na video i bawiłam się świetnie, myślę, ze sporo osób też go widziało nie w kinie, oczywiście ci co takie kino lubią

   Usuń
  3. ale jedno jest pewne, Colin albo nie dostaje, albo nie ma dostępu, albo odpuszcza scenariusze, które by go znowu wyciągnęły do góry.... pytanie proste, jaką drogą docierają do niego scenariusze?

   Usuń
 12. teraz jest ważny odbiór Miss Julie, wczoraj zamieściłam tu link do krótkiej rozmowy z producentem, jest szansa na Cannes. To byłoby super. Oczywiście nie będzie to sukces komercyjny bo jest to trudna ekranizacja sztuki, materiał źródłowy jest znakomity natomiast raczej dla koneserów. Natomiast liczę na to, że Jessica Chastain nie zagrałaby w nierokującym projekcie, jej filmy mimo są dobrze oceniane. Dlatego nawet mimo słabego box office to ten film artystycznie może być sukcesem Colina.

  OdpowiedzUsuń
 13. Z tego co Colin Farrell mówił, to rola w Miss Julie była bardzo wymagająca, namęczył się tak jak przy Phone Booth. Więc, licze bardzo na ten film.
  kinga

  OdpowiedzUsuń
 14. wrzucam tu recenzję DMD, no i ciekawa jestem co osoby, które negują dokonania zawodowe CF mają do zarzucenia aktorowi jeśli chodzi o ten film
  http://marruda3.wordpress.com/category/colin-farrell/

  OdpowiedzUsuń
 15. Colin przepadł po flopie w box office ale już w czwartek udzieli się w fundacji AIDS ukochanej Liz Taylor . Miernota z niego mieć taka dziewczynę jak Alicja i synka,którym tak wiele zawdzięcza zachowuje się jak dziecko z piaskownicy.
  Nie szanuję takich ludzi ani aktora jakim jest CF

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda, że strasznie dobrze orientujesz się w najbardziej prywatnych sprawach aktora. A w rzeczywistości nie masz (podobnie jak ja i reszta blogowiczów) zielonego pojęcia na temat jego relacji rodzinnych.

   Usuń
  2. widać gołym okiem jakie tam panują relacje. Sam Farrell tylko zaszkodził sobie swoimi wynurzeniami i tak już pozostanie. Na głupotę nie ma rady. Trucizna box office i mierny aktor zawsze takie same miny i zachowanie.

   Usuń
  3. Fajnie, że przebywasz z nimi 24 h na dobę... Bo niemożliwe, że opierasz swe kategoryczne sądy tylko na zdjeciach ewentualnie wywiadach, które również są produkcjami pijarowo sterowanymi,prawda?

   Usuń