.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 5 lutego 2014

Promocja Winter's Tale - kolejne kadry z filmu

Premiera filmu coraz bliżej dlatego w sieci pojawił się kolejny zestaw fotosów z filmu, można je znaleźć choćby po tym linkiem, na stronie COLLIDER.COM. Na tych fotosach i w drugim trailerze mozna zobaczyć znacznie więcej postaci z filmu niż do tej pory mieliśmy okazję oglądać.
A przypomnijmy, że w obsadzie filmu oprócz Colina o Jessicy Brown Findlay występują Russell Crowe, Jennifer Connelly, Eva Marie Saint, William Hurt, Matt Bomer, Will Smith.

1 komentarz:

  1. http://www.vogue.it/uomo-vogue/people-stars/2014/02/colin-farrell?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

    Alex

    OdpowiedzUsuń