.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 7 maja 2014

Alicja i Olivier Janiak - zapowiedź "Co za tydzień"

Po rozmaitych perypetiach i zawirowaniach na fanpage'u Alicji pojawiło się zdjęcie z Olivierem Janiakiem i zapowiedź:

W najlizszą niedzielę w programie Co za tydzień Alicja o festiwalu i nie tylko. Zapraszamy!
Lubię to! · · Udostępnij · 48 min

19 komentarzy:

 1. aha, emisja w niedzielę na TVN o godz. 11.30.

  OdpowiedzUsuń
 2. no nie!!!
  to jest właściwie spełnienie naszych postulatów, wynikających z wczorajszej dyskusji!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodzi oczywiście o treść posta

   Usuń
  2. Z tej okazji napiszę tylko jeden wyraz:

   NARESZCIE ....

   Usuń
  3. Wreszcie.....
   i

   Usuń
 3. ponieważ postanowiliśmy odnotowywać informacje, dotyczące Alicji, informacje, gdzie autor powołuje się na konkretną osobę, jako źródło tej informacji, mimo, że pochodzą z nie do końca rzetelnych mediów, tak jak w tym wypadku - to cytujemy fragmenty artykułu z ostatniego Życia na Gorąco z datą 8 maja

  w artykule pod tytułem "Dlaczego nie przyleciała do Polski" czytamy:

  Do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję , że pani Alicja podpisze kontrakt - powiedziała Izabela Szum z Instytutu Dialogu Międzykulturowego - deklarowała chęć udziału, więc podaliśmy do publicznej wiadomości informację o tym, że się pojawi. - Niestety ,nie wiemy , dlaczego zrezygnowała z udziału w koncercie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety, jeśli to jest prawdziwy cytat to trochę niepoważne, że Alicja nie wytłumaczyła się organizatorom...

   Usuń
  2. hmmm... wszystko zależy od autora, co z uzyskanych informacji wykorzysta i zacytuje - owszem to w sumie wyszło niezręcznie.

   Usuń
 4. w tymże artykule można też się doczytać, że.
  ... kiedy organizatorzy kilka miesięcy temu, zwrócili się do niej z prośbą o udział w imprezie, zgodziła się bez wahania....

  OdpowiedzUsuń
 5. oraz cytat trzecie, bo treści pozostałe nie zasługują na uwagę -
  tymczasem oficjalną przyczynę nieobecności aktorki podała nam jej menedżerka Monika Kaczmarek - Alicje zatrzymały zobowiązania zawodowe za granicą....Jakie to zobowiązania? Być może wkrótce się dowiemy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale Alicja mama w Show mówiła co innego??

   Usuń
 6. "Jakie to zobowiązania? Być może wkrótce się dowiemy..."

  czy to jest fragment cytatu czy to Twój dopisek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest końcówka artykułu, ostatni jego fragment.

   Usuń
  2. Może się dowiemy a może i nie.
   Wszystko zależy od tego, który z artykułów był bliższy prawdy.

   Usuń
  3. nie, artykuł nie... raczej użyty w nim fragment wypowiedzi konkretnej osoby

   Usuń
 7. Czyli Organizatorzy koncertu, nie mając podpisanego kontraktu, podali na całą Polskę że ABC będzie prowadzić to ważne wydarzenie, że też można tak działać na tzw " słowo " przy organizowaniu tak poważnych Eventów...Zresztą zwykle w przypadku podawania informacji przez Agencje czy media, nigdy do końca nie można być pewnym czy tak faktycznie jest, trzeba mieć trochę sceptycyzmu i dystansu. Zwłaszcza do informacji z mediów, które mają wywoływać pseudo sensacje i negatywnie nastawiać do osób których nigdy nawet nie spotkaliśmy...tak jest w przypadku ABC. Fala bzdur jaka zalewa internet na jej temat jest zatrważająca. Media powołują się na tzw "informatorów" podając info co gdzieś tam mówiła czy jak się zachowywała... sorry.. jak to sprawdzić..że ktoś coś tam gdzieś usłyszał..a potem hejterzy mają używanie( bez używania własnych mózgów przy tym) i zachowują się jak czarna masa ulegając takiej propagandzie .. i o to chodzi. Z Ali zrobiono już "produkt" do robienia pieniędzy i rozgłosu ale w końcu mamy 21 wiek i wszystko na sprzedaż..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak wyglądały rozmowy na temat prowadzenia koncertu nie wiemy, wygląda na to, ze w momencie gdy poszła informacja do prasy i informacja na stronę internetową to wtedy wyglądało na to, ze prowadzić będą Alicja i Ziemiec, pamiętajcie, ze to był jeszcze marzec,
   co się wydarzyło później nie wiadomo...

   czy cytat użyty w artykule w pełni oddaje to co powiedział organizatorka, tez nie wiadomo!

   Usuń
 8. myślę,że Henio w Dublinie na wakacjach. Colin kończy zdjęcia i pewnie zostaje na parę dni e domu w Irlandii. Zasiada w jury więc musi wracać do LA na początku czerwca więc?

  OdpowiedzUsuń