.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

niedziela, 18 maja 2014

Druga część wywiadu z "Co za tydzień" i nowe wieści zawodowe

Dziś w programie Oliviera Janiaka wyemitowano drugą część wywiadu z Alicją.
Ponieważ nie każdy ma na tyle cierpliwości by oglądać video, teraz krótkie streszczenie rozmowy - całość w programie, felieton z Alicją od 16'15 do 19'35.
 Pierwsze pytanie Oliviera -  Gdzie jest twoje miejsce dzisiaj, takie życiowe?
 Alicja - Kraków jest domem, tu sa moi rodzice, tu są moje kąty, natomiast domem jest też LA... tam udało mi się stworzyć ciepły zakątek, Henio tam chodzi do przedszkola..
Alicja poinformowała, że w sierpniu kręci amerykański film niezależny, do którego musi się odpowiednio przygotować i nauczyć języka farsi (perskiego) i/lub arabskiego. Brzmi interesująco, czekamy na ujawnienie tytułu, twórców  i obsady.
Oprócz tego aktorka ujawniła, że ostatnio dostała propozycję z Polski i kto wie, może zobaczymy ją w krajowym projekcie.
Zastanawiamy się co to za propozycja, czy chodzi o film na bazie opowiadania K. Przerwy-Tetmajer czy to coś nowego?

20 komentarzy:

 1. szkoda, że nie ma dostępu do całości nagranego materiału...

  OdpowiedzUsuń
 2. http://player.pl/programy-online/co-za-tydzien-odcinki,1199/odcinek-649,S00E649,29833.html
  po reklamach, Alicja od 16' 20 sek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Colin nam był zniknął, ale w sieci trafiliśmy na taki oto wpis, który opowiada o sytuacji, o jakiej nie dowiemy się z wywiadów, wpis nie jest żadnym wymysłem, to prawdziwa historia

  So a few years ago my mother in law went to Chicago for a FAST Gala. It is a gala that helps with research for Angelmans Syndrome, that which my brother in law suffers from. There she met Colin Farrell. He also has a son with Angelmans. The two became close since the gala. As my mother in law suffered with her cancer he would call her from time to time to check in on her. What a wonderful man. Between being a famous actor and father of 2, he took time to check on her. He called I believe Friday or Saturday night before her passing. He comforted her and let her know that everything would be ok. She would be the "Inn Keeper" for the rest of us. After hearing Wednesday afternoon that she passed that morning he insisted on sending flowers to the family. This is what was delivered. My oh my are they even more gorgeous in person. Thank you Colin, her eyes always lit up when she talked about you.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i to nie jest historia stara, dotyczy zeszłego tygodnia
   więcej na Coalicji...

   Usuń
  2. normalna historia jakich wiele. Pamiętaj ABP osoby,ludzie którzy w swoim otoczeniu mają osoby niepełnosprawne czy to dzieci czy dorosłych własnie takie są ciepłe i oddane pełne miłości dla swoim bliskich i im podobnych. Dla mnie to nic nadzwyczajnego co napisałaś o Colinie to naturalne i bezgraniczne. Dobrze rozumieją tylko ci,którzy doświadczają to na własnych barkach i maja wsparcie nie czując się samotnymi

   pozdrawiam Adela

   Usuń
  3. Adela, właściwie to nie wiem co ci mam odpowiedzieć, bo nie wiem czy mnie krytykujesz,czy nie, a jeśli tak, to dlaczego?

   zacytowałam ten wpis, bo się pojawił i świadczy o tym, że CF utrzymuje kontakty z wieloma osobami, nie tylko takimi, które są znane wszem i wobec. I jego zaangażowanie w fundacji, to nie tylko lans, jak uważają niektórzy.

   Usuń
  4. no nie oczywiście cię nie krytykuję ale nie jestem zaskoczona,że on to robi cały czas. Lans czy nie to my nie wiemy. Może ma dobre serce jak piszą inni i oddany jest w walce nie łatwej walce z chorobą. Tak naprawdę ci wszyscy ludzie,którzy się z nim spotykają są zachwyceni i nie ma się co dziwić w końcu to gwiazda Hollywood,która w otwarty sposób to mówi i walczy o znalezienie lekarstwa na tę chorobę. Takich wpisów pewnie jest wiele o których nie wiemy. Colin wiele nie mówi i dobrze niech to pozostanie jak jest.

   pozdrawiam Adela

   Usuń
  5. oki, nieporozumienie wyjaśnione
   pozdrawiam

   Usuń
  6. o ile sobie przypominam czas temu Colin za sponsorował rodzinie z Irlandii bilet do Chicago więc widać z tą rodziną utrzymuje ciepły kontakt , miło z jego strony. Gesty,które wykonuje dla takich ludzi są bezcenne.

   Hania


   Usuń
  7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  8. piszę prawdę czytałam na stronie Angelmana

   Hania

   Usuń
  9. co do wpisu z 14:52 - Patty poznała CF na jednym ze zlotów w Chicago, jmieszkała w Karolinie Południowej, zmarła na raka 14 maja

   Usuń
  10. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  11. właściwie to drogi administratorze szkoda, ze ten komentarz został usunięty, był skierowany do mnie i brzmiał

   Jesteś beznadziejna ABP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   więc odpowiadam autorce
   owszem jestem beznadziejna,
   współtworzę tego beznadziejnego bloga,
   jestem beznadziejna, bo nie zajmuję się tylko plotkami
   jestem beznadziejna, bo staram się dzięki temu dowiedzieć jak najwięcej o przemyśle filmowym,
   jestem beznadziejna, bo chcę wiedzieć jak działa show-biznes,
   itd i itp

   a ty?
   ty jedyne co potrafisz, to napisać hejterski komentarz

   i kto jest bardziej beznadziejny?

   to tyle w temacie
   a resztę osób tu zaglądających mogę tylko przeprosić za komentarze tego biednego anonima

   Usuń
  12. ABP jesteś beznadziejna po piszesz komentarze pod różnymi imionami ! manipulujesz czytelnikami! po co to robisz?

   Usuń
  13. robię to specjalnie dla ciebie
   zresztą za ciebie też napisałam..
   to znaczy, teraz piszę sama ze sobą, prawda?

   Usuń
 4. http://www.eska.pl/news/kuba_wojewodzki_alicja_bachleda_curus_bedzie_gosciem_telewizyjnego_show_video/98723

  OdpowiedzUsuń

 5. https://www.facebook.com/photo.php?v=755289701189971&set=vb.529133257138951&type=2&theater

  OdpowiedzUsuń
 6. kilka zdjęć:

  http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=53797

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CC8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fgamingtrend.com%2Freviews%2Fwolfenstein-new-order-glorious-bastards%2F&ei=ZP56U7DFO_Kh7Aalq4HoCw&usg=AFQjCNEtOpioFFEgFbCrXTBpQFiIPEABeA&sig2=HuKQmqZtI9X26fJUXw5aXg&bvm=bv.67229260,d.ZGU&cad=rja

  OdpowiedzUsuń