.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

niedziela, 11 maja 2014

Off Plus Camera - Gala i Bankiet po Gali...

Dziś w Krakowie odbyła się w kinie Kijów Gala, podczas której ogłoszono, kto dostał festiwalowe nagrody, przypominamy, że były dwa konkursy , filmy polskie i filmy zagraniczne, wręczono nagrody festiwalowe,
 w konkursie filmów polskich wygrała IDA, a nagrody aktorskie dostali Dorota Kolak za Chce się żyć i Mateusz Banasiuk za Płynące wieżowce.
  Pełny werdykt jury tu.
Po Gali odbył się bankiet dla zaproszonych gości w Pałacu Pod Baranami. To zdjęcie po prawej właśnie z tego bankietu.

4 komentarze:

 1. dziś w DDTVN, w rozmowie na zywo, za krótkiej i właściwie uciętej w chwili, gdy zaczęła się rozkręać, Alicja potwierdziła obecnośc na bankiecie.

  OdpowiedzUsuń
 2. na tym zdjęciu w poście Ala wygląda zjawiskowo jak dla mnie

  nj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, szkoda, że nie ma więcej zdjęć
   i

   Usuń
  2. cieszmy się tymi zdjęciami co mamy bo potem znów minie z pół roku zanim będą kolejne.

   Usuń