.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

piątek, 30 maja 2014

Miss Julie - first poster

Wszyscy, którzy czekają na jakiekolwiek informacje na temat dalszych losów MISS JULIE, wreszcie się doczekali. Pojawił się poster i parę nowych fotosów. Nie tylko my, ale wszyscy zainteresowani nową produkcją filmową czekają na informację, gdzie film pokazany zostanie po raz pierwszy, najczęściej typowany jest TIFF, tu link do artykułu, gdzie jest więcej zdjęć... no i na starej, dobrej Coalicji oczywiście...

6 komentarzy:

 1. http://thefilmstage.com/news/jessica-chastain-and-colin-farrell-in-first-poster-and-batch-of-new-stills-for-miss-julie/

  OdpowiedzUsuń
 2. ten film to sprawdzian głownie dla Colina i Liv

  OdpowiedzUsuń
 3. http://prettypictures.fr/catalogue/2014/miss-julie-film-jessica-chastain-colin-farrell/

  JK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyli już wiemy jakie prawdopodobnie Colin ma na wrzesień - promocja Miss Julie

   Usuń
  2. albo to będzie koniec sierpnia

   Usuń