.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 22 maja 2014

Tabloidy, portale, kolorowe gazetki......

Wiadomo, show-biznes bez plotek nie istnieje, dlatego w tym poście przyjrzymy się, o czym dzisiaj plotkują tabloidy, portale, co opublikowano w kolorowej prasie. I spróbujemy dojść - zaznaczamy spróbujemy, ile w tym prawdy. Już wczoraj ukazała się okładka najnowszego numeru "Życia na gorąco" i na nie miniaturka zdjęcia z odpowiednim podpisem. Dzisiaj tez ukazała się kolejna kolorowa gazeta, tam nie było Alicji na okładce, ale był NEWS. I na podstawie tego newsa powstawały kolejne, a tytuły jakie ciekawe - ABC wyrzucona z.... czasem był znak zapytania, a czasem nie.... Fakt nawet dał zdjęcie, które zostało wykonane w zupełnie innych okolicznościach, ale takie zdjęcie, które pasowało do tytułu i treści artykułu. Potem okazało się, że news jest plotka, po czasie - AKTUALIZOWANO NEWSA - dopisano wyjaśnienie...SPRAWDZILIŚMY DONIESIENIA GAZETY I POROZMAWIALIŚMY Z OSOBAMI PRACUJĄCYMI W RESTAURACJI. OKAZAŁO SIĘ, ŻE ALICJA NIE ZOSTAŁA WYRZUCONA Z KNAJPY - JEST U NAS CZĘSTYM GOŚCIEM, TAKA SYTUACJA NIE MIAŁA MIEJSCA.
doniesienia gazety i porozmawialiśmy
Sprawdziliśmy doniesienia gazety i porozmawialiśmy z osobami pracującymi w restauracji. Okazało się, że Alicja Bachleda-Curuś nie została wyrzucona z knajpy. – Jest u nas częstym gościem, taka sytuacja nie miała miejsca – powiedział nam pracownik "Pauzy".
Sprawdziliśmy doniesienia gazety i porozmawialiśmy z osobami pracującymi w restauracji. Okazało się, że Alicja Bachleda-Curuś nie została wyrzucona z knajpy. – Jest u nas częstym gościem, taka sytuacja nie miała miejsca – powiedział nam pracownik "Pauzy".
ale internauci tego już nie doczytywali i wyżywali się na Alicji....  jak zwykle zresztą.
A to druga dzisiejsza publikacja, w Życiu na gorąco, tym razem sugestia kolejnego związku, tym razem ze zdjęciami paparazzi. Ale najciekawsze jest to, że bohaterowie publikacji wychodzą z tego samego klubu, z którego Alicja została podobno wyrzucona.... 

10 komentarzy:

 1. czy ktoś może wie, w jakim wnętrzu wykonano te zdjęcia - chodzi o 2 pierwsze z tego linka i ostatnie, czyli nr 6 w galerii zdjęć
  http://www.fakt.pl/bachleda-curus-wyproszona-z-restauracji,artykuly,462912,1.html

  OdpowiedzUsuń
 2. A to sie porobiło, współczuje właścicielowi Pauzy ( tak sie nazywa podobno). Takie zamieszanie nieładnie świadczy o lokalu, nie powinno dojść do takiej sytuacji, to po pierwsze. Żenada .
  i

  OdpowiedzUsuń
 3. a czy ten artykuł ilustrują zdjęcia z Pauzy czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam podobno, bo tak przeczytałam w necie, a wiadomo jak to z tymi wpisami jest. Czy to prawda.." cy tez, nie w kazdym razie" dowiemy się.
   i

   Usuń
  2. http://nocoty.pl/title,Alicja-Bachleda-Curus-wyrzucona-z-restauracji,wid,16624063,wiadomosc.html?ticaid=512c56

   Usuń
  3. Czyżby sensacje tygodnika okazały się wyssane z palca? Jak ustalił "Super Express", kierownictwo restauracji stanowczo zaprzecza medialnym doniesieniom i zapewnia, że Alicja jest u nich mile widziana.

   Jest u nas częstym gościem, taka sytuacja nie miała miejsca - powiedział gazecie pracownik lokalu.

   Usuń
  4. Zastanówcie się i sami wyciągnijcie wnioski...

   Jeżeli przychodzi do lokalu znana osoba, która w miarę często tam się pojawia i siada przy zarezerwowanym (dla kogoś innego) stoliku, to czy obsługa wyprosi taką osobę? W dodatku osobę, która nie jest agresywna, nie jest pod wpływem wskazującym na spożycie itd...

   W dzisiejszych czasach każda szanująca się restauracja dba o swój pozytywny wizerunek, chociaż oczywiście zdarzają się wyjątki w postaci nieprzeszkolonego personelu, ale mnie chodzi o ogół.

   Ta klubokawiarnia znajduje się w dosyć uczęszczanym miejscu, niedaleko Sukiennic, więc wydaje mi się, że wie jak obsługiwać swoich gości, bo inaczej jej już by tam nie było.

   Widać, że dla tabloidów każdy chwyt jest dozwolony, a najlepiej jeżeli tytuł będzie szokująco-gorszący.

   Usuń
  5. a najlepsze jest to, że tego samego dnia, dwie różne gazetki - Życie na Gorąco i Na zywo podaja różne wersje pobytu aktorki w tym samym lokalu

   Usuń
 4. http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/news-jak-milosc-to-tylko-szalona,nId,1429543

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki za link,
   ale jedna uwaga, on chyba powinien być pod postem dotyczącym wywiadu, bo wtedy ewentualna dyskusja jest łatwiejsza

   Usuń