.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 29 listopada 2014

Ambasadorka Galerii Kazimierz - zdjęcia

Alicja, jak dowiadujemy się z artykułu zamieszczonego na portalu Miasto Kobiet: "Będzie nie tylko Ambasadorką Galerii Kazimierz, ale również uświetni swoją obecnością wydarzenia, szczególnie te związane ze sztuką i CSR."

Zdjęcia wykonał krakowski fotograf Piotr Stokłosa (autor ostatniej sesji do PANI).

Na stronie Faktu można obejrzeć krótką relację z konferencji prasowej.

czwartek, 27 listopada 2014

środa, 26 listopada 2014

Alicja na konferencji w Warszawie

Na facebooku, na profilu magazynu PARTY, pojawiła się taka informacja, która tu udostępniamy -  Jesteśmy właśnie na konferencji prasowej z udziałem Alicji Bachledy-Curuś. Aktorka została ambasadorką nowej inwestycji "Galeria Kazimierz". Wygląda pięknie! Sukienka od Thecadess to strzał w dziesiątkę!:)

wtorek, 25 listopada 2014

Pełna obsada serialu potwierdzona...

Wreszcie HBO oficjalnie potwierdziło nazwiska aktorów , którzy zagrają główne i drugoplanowe role w 2 sezonie serialu TRUE DETECTIVE. Wcześniej potwierdziły się nazwiska męskiej części obsady - czyli Farrell, Kitsch i Vaughn. Dwaj pierwsi sami potwierdzili swój udział w produkcji, zanim zrobił to producent i jak mozna zauważyć na załączonym obrazku, do serialu zmienili swój wizerunek.

Mamy tu zdjęcia Colina z planu i Colina sprzed miesiąca, mamy zdjęcia Taylora z 20 listopada i z października. Farrell to detektyw Raya Velcoro, którego lojalność jest podzielona pomiędzy szefów ze skorumpowanego departamentu policji a gangsterów, do których Ray przynależy- czytamy na HATAKU. Kisch to Paul Woodrugh - weteran wojenny, obecnie policjant patrolującego autostrady na motocyklu. Vince Vaughn gra gangstera Franka Semyona, którego imperium jest zagrożone, kiedy jego przejście do legalnych interesów zostaje wstrzymane przez morderstwo partnera biznesowego.
Do tego mamy dwie postacie, które są związane z serialem przez cały sezon, to Rachel McAdams czyli Ani Bezzerides, szeryf Ventura Country i Kelly Reilly czyli Jordan, żonę Franka i byłą aktorkę, która we wszystkim wspiera swojego męża.

sobota, 22 listopada 2014

czwartek, 20 listopada 2014

Alicja śpiewa...

Joga

Colin ćwiczy, a tymczasem dalej mamy w mediach spekulacje na temat obsady drugiego sezonu serialu, zwłaszcza obsady ról kobiecych, są jedynie przecieki, ale oficjalnego komunikatu wciąż brak.

środa, 19 listopada 2014

Alicja będzie reklamować krakowskie centrum handlowe?

Ma się pojawić na konferencji prasowej 27 listopada w Krakowie:

Więcej informacji pod linkiem.

wtorek, 18 listopada 2014

Starbucks po raz kolejny

...i znów podwójny. Zdjęcie z 17 listopada. Swoją drogą - kiedy w końcu startuje "Detektyw"?

czwartek, 13 listopada 2014

Starbucks + list otwarty do rodaków

Colin ostatnio jest często widywany w Starbucksie, to najnowsze zdjęcie z Twittera.

Ponadto, w weekendowym (16.11.) wydaniu SundayWorld pojawił się list otwarty Colina zachęcający Irlandczyków do głosowania na "tak" w referendum legalizującym małżeństwa osób tej samej płci, zaplanowanym na 2015 r.

niedziela, 9 listopada 2014

Colin dla organizacji BeLonG To

W 2015 r. w Irlandii odbędzie się referendum dotyczące legalizacji małżeństw osób tej samej płci. Z tej okazji Colin wziął udział w kampanii organizacji BeLonG To:


piątek, 7 listopada 2014

W chmurach

Oddajemy głos Alicji:
Post użytkownika Alicja Bachleda.

czwartek, 6 listopada 2014

Siłownia w Studio City + "Detektyw" startuje

Dzięki uprzejmości Koleżanki z włoskiego bloga o Colinie udostępniamy zdjęcie aktora z 3 listopada po wyjściu z siłowni.
Ponadto Taylor Kitsch poinformował na swoim twitterze, że:

wtorek, 4 listopada 2014

Polaris status filming

Najnowsza produkcja, w którą jest zaangażowana Alicja to film niezależny POLARIS.  Jest potwierdzenie z kilku źródeł, że zdjęcia się rozpoczęły. Nie wiemy w ilu i jakich scenach zagra Alicja, ale właśnie kręcone były sceny na pustynnych terenach w okolicach LA, było zimno, ale słonecznie...